طرح لبخند میهن

بیمارستانی – دندانپزشکی – حادثه 

(انفرادی و خانواده)

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین مجوز تاسیس از وزارت تعاون کار و امور اجتماعی در راستای جبران هزینه های گران  دندانپزشکی و بیمارستانی و جراحی  های (قلب,مغز, پیوند کلیه و..)  برای اولین بار اقدام به ارایه پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمارستانی در ۸۰۰ مرکز بیمارستانی در سراسر کشور و همچنین پوشش بیمه دندانپزشکی در ۴۰۰ مرکز مجهز دندانپزشکی در تهران و دیگر استانهای کشور را تحت عنوان بیمه دندانپزشکی به همراه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده  با همکاری شرکت سهامی بیمه میهن (سهامی عام) نموده است.
با دریافت این بیمه نامه  میتوانید در کلیه  هزینه های بیمارستانی و جراحی ( ۶ عمل اصلی حداکثر سقف سالانه ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال )و همچنین هزینه های دندانپزشکی (بجز ایمپلنت و ارتودنسی و دست دندان) تا سقف حداکثر ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ریال و حوادث انفرادی (فوت نقص عضو و از کار افتادگی) تا سقف حدا کثر سالانه ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال از خدمات این بیمه نامه بهره مند گردید.

جدول نرخ و شرایط طرح لبخند میهن ( انفرادی و خانواده)

             (ارقام به ریال می باشد)

((شرایط و مزایای بیمه نامه دندانپزشکی همراه با درمان تکمیلی بیمارستانی و حادثه))

*این بیمه به صورت انفرادی و یا خـانواده ارائه می گردد.
*بیمه گر این بیمه نامه شرکت سهامی بیمه میهن می باشد.
*حق بیمه به صورت نقدی در هنگام صدور بیمه نامه دریافت می گردد.
*کلیه بیمه شدگان می بایست فقـط از مراکز طرف قرارداد استفاده نمایند.
*شرکت هیچگونه تعـهدی نسـبت به پرداخت هزینه و فاکتور های درمــانی و دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را ندارد.
*سهم پرداخـتی بیمـار در پوشش بیمارستانی در هـر سه طرح با ۳۰%فرانشیز نسبت به تعرفه ســندیکای بیمه گران مصوب سال ۱۳۹۸ قابل ارائه میباشـد.
*سهم پرداختی بیمار در پوشش دندانپزشکی  درهرسه طرح با ۵۰% فرانشیز نسب به تعرفه های عمــومی و تخصصی دندانپزشکی مصوب سال ۱۳۹۸ قابل ارائه می باشد.
*در تعرفه مربوطه درمان های دندانپزشکی با بیش از ۱۲۰ نوع خدمات (به جز ایمپلنت.ارتودنسی.دست دندان)بوده و خدماتی از جمله انواع درمان های ترمیمی.ِپریو و کلیه درمان های عمومی و تخصصی ارائه می گردد و محدود به چند خدمات  جزئی نمی باشد.
*به جهت کنترل و نظارت در خدمات درمانی و دندانپزشکی ،واحد رسیدگی به شکایات طراحی گردیده که کلیه اعضاء می توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز و در طول ۷ روز هفته با مدیر پشتیبانی خود تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح نمایند .
*به منظور ارائه خدمات سریع و مطلوب به کلیه اعضاء این امکان فراهم گردیده  تا اعضاء بتوانند از طریق اپلیکیشن بنیان سلامت به نشانی   portal.bonyansalamat.com اقدام به تعیین وقت نموده و معرفی نامه خود را جهت مراجعه به مراکزدرمانی و دندانپزشکی طرف قرارداد دریافت نمایید.
*کلیه خدمات قابل  ارائه با مواد درجه یک وبا گارانتی یکساله در کلیه مراکز طرف قرارداد دندانپزشکی  ارائه می گردد و کارشناسان این شرکت همواره بازرسی،کنترل و نظارت را در مراکزطرف قرارداد بطور مستمر بر عهده دارند.
*در طرح فوق محدودیت زمانی (دوره انتظار)۳ماهه برای پوشش بیمارستانی وجود داشته و برای هزینه های دندانپزشکی این دوره انتظار حذف می گردد.

جهت خرید بیمه نامه دندانپزشکی ، درمان تکمیلی و حادثه کلیک کنید