بیمه نامه لبخند میهن

دندانپزشکی

(انفرادی و خانواده)

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… میباشد یکی از این هزینه های درمانی مربوط به هزینه های بالای دندانپزشکی است که متاسفانه این امر موجب شده است که افراد تا زمانی که مبتلا به درد دندان نشده اند به مراکز دندانپزشکی مراجعه نکنند  . و همین امر موجب دغدغه آهاد مردم کشور عزیزمان شده است ما در این شرکت بیمه دندانپزشکی را طراحی کرده و ان را در اختیار شما مردم عزیز قرارداده ایم تا بتوانیم مقدار کمی از این دغدغه را کاهش داده و در سلامتی دهان ودندان شما عزیزان گامی برادشته باشیم.
بیمه دندانپزشکی
بیمه دندانپزشکی یکی از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است.
ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکتهای بیمه گر موجود در صنعت بیمه می توانیم بخشی از هزینه های درمانی را جبران کنیم.
اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نمی توانند رضایت کامل بیمه شدگان را در جهت جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند.
لذا در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناس و متخصص اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (در سال ۱۳۹۰) نمودند.این شرکت با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین مجوز تاسیس از وزارت تعاون کار و امور اجتماعی در حال حاضر با تجهیز ۴۰۰ مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استانهای کشور  ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی(ترمیمی، عصب کشی جراحی لثه،پریو،زیبایی ,ارتودنسی،ایمپلنت و….)به کلیه اعضا و مشتریان خود می باشند.

جدول حق بیمه دندانپزشکی انفرادی و خانواده (سال ۱۳۹۸) 

(ارقام به ریال می باشد) 

((شرایط و مزایای بیمه نامه دندانپزشکی همراه با درمان تکمیلی بیمارستانی و حادثه))

*این قرارداد به صورت انفرادی و یا خانواده ارائه می گردد.
* بیمه گر این بیمه نامه شرکت سهامی بیمـه میهـن می باشد.
*حق بیمه به صورت نقدی در هنـگام صدور بیمه نامه دریافت می گـردد.
*کلیه بیمه شدگان می بایست فقط از مراکز طرف قرارداد استفاده نمایند .
*شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه و فاکتور های دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را نـدارد.
*سهم پرداختی بیمار در هر سه طرح با %۵۰ فرانشیز نسبت به تعرفه های عمومی و تخصصی دندانپزشکی مصوب سال ۱۳۹۸ قابل ارائه می باشد.
*در تعرفــه مربـوطه درمـان های دندانپزشکی بـا بیـش از ۱۲۰ نوع خدمات بـوده و خـدمـاتی ازجمله انـواع درمـان های ترمـیمی ، پریـو و کــلیه درمان های عـمومی و تخصصی ارائـه مـی گردد و محــدود به چند خدمات جزئی نمی باشد.
*به جهت کنترل و نظارت در خــدمـات درمانی و دندانپزشـکی ، واحـد رسـیدگی به شـکایات طـراحی گردیده کـه کلیه اعضـاء می توانند در۲۴ ساعت شبانه روز و در طول ۷ روز هفته با مدیر پشتیبان خود تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح نمایند.
*به منظور ارائه خدمات سریع و مطلـوب به کلیه اعضاء این امکان فراهم گردیده تا اعضاء بتواننـد از طـریق اپلیکیشن بنیان سـلامت به نشانی portal.bonyansalamat.com اقـدام به تعیین وقـت نموده و معرفـی نامه خـود را جهت مراجـعه به مراکز درمانی و دندانپزشکی دریافت نمایند.
*کلیه خدمات قابل ارائه با مواد درجـه یک و با گارانتـی یکسـاله در کلیه مراکز طـرف قرارداد دندانپزشکی ارائـه می گـردد و کارشناسـان این شرکت همـواره بازرسی ، کنترل و نظارت را در مراکز طرف قرارداد بطور مستمر بر عهده دارند.
*در تعرفه موجود محدودیت زمـانی ( دوره انتظار ) وجـود نداشـته و بیمه شـدگان بعد از دریافت بیمه نامه می توانند بلافاصله از خدمات دندانپزشکی پس از تعیین وقت بهره مند گردند.

خرید بیمه نامه دندانپزشکی  کلیک کنید