پاسخ پرسش های متداول – FAQ

پرسش و پاسخ های خود را در اینجا ملاحظه نمائید

عضویت در بنیان سلامت به سه صورت انفرادی ،خانواده و  گروهی بشرح زیر امکان پذیر می باشد.

علاقمندان به ثبت نام انفرادی و خانواده با مراجعه به وب سایت باشگاه به  سفارش آنلاین نسبت به تکمیل فرم درخواست عضویت بصورت آنلاین( اینترنتی) اقدام می نمایند.

و پس از پرداخت حق عضویت سالیانه کارت عضویت از طریق پیک (در تهران) یا پست (شهرستانها) به آدرستان ارسال می شود پس از دریافت کارت عضویت خود از خدمات متنوع شبکه دندانپزشکان طرف قرارداد که شامل کلیه موارد عمومی و تخصص دندانپزشکی می شود استفاده می نمایند.

کارت عضویت اعضای محترم تحت برند بنیان کارت  بنام عضو صادر و به همراه بسته جامع اطلاع رسانی  توسط پست سفارشی ارسال و تحویل خواهد شد.

در حالت ثبت نام گروهی که بیشتر مربوط به شرکتها و موسسات است، مشخصات کارکنان مورد نظر در قالب فایل نرم افزاری   (از واحد بازاریابی باشگاه دریافت شود) به همراه مکاتبه ای رسمی به باشگاه اعلام می شود تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد.

بدیهی است کارت های عضویت صادر شده جهت اعضای جدید تحویل نماینده شرکتها و موسسات متقاضی می گردد.

در حال حاضر  بیش از ۴۵۰ مرکز دندانپزشکی در سراسر کشور طرف قرارداد با شرکت بنیان سلامت بوده و این مراکز دارای تمامی استاندارد های پزشکی و دندانپزشکی می باشند.

جهت اطلاع از آخرین وضعیت شبکه پذیرندگان طرف قرارداد بنیان سلامت :

– به وب سایت شرکت به نشانی bonyansalamat.ir  و در قسمت مراکز دندانپزشکی  در منوی صفحه اصلی سایت است به انتخاب مراکز دندانپزشکی که بر اساس شهر و استان بتفکیک لیست شده  وجود دارند اقدام نمایند

– تمامی قرارداد های دندانپزشکی طی یک پروتکل کارشناسی شده توسط کارشناسان صورت می پذیرید . تمام عملکرد دندانپزشکان توسط تیم مجرب رسد و نظارت خواهد شد.

برخی از مزایا و امتیازات ارزشمند عضویت در بنیان کارت عبارتند از :

1- شما دارای یک پشتیبان درمان دندانپزشکی خواهید بود و در صورت بروز مشکلات دندانی میتوانید سریع با پشتیبان خود تناس حاصل نمائید و از او مشاوره بخواهید.

2- بدون دغدغه دکتر دندانپزشک خود را با توجه به عملکرد و نزدیکی به محل سکونت و محل کار خود انتخاب و در سریع ترین زمان برای شما وقت گیری خواهد شد.

3- با یک تعرفه ثابت و با پرداخت تنها نیمی از هزینه های دندانپزشکی نگران هزینه های گران دندانپزشکی نخواهید بود.

4- در صورت بروز مشکلات شرکت بنیان سلامت  به عنوان پشتیبان شما خواهد بود .

5-دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر و صاحب نام در بخش ارتودنسی, ایمپلنت, زیبایی دندان,عصب کشی , پرکردن دندان و سایر خدمات مرتبط با دندانپزشکی

6-دندانپزشکان طرف قراداد بنیان کارت در تهران و سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استاندارهای بهداشتی میباشد و جهت تضمین رعایت موارد ذکر شده به کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده میشود.

7-در صورت انتخاب کارت عضویت یک واحد خانواده تمامی اعضاء خانواده شامل ( سرپرست ، همسر و فرزندان ) می توانند از طرح انتخابی تا زمان پایان زمان اعتبار و سقف اعتبار خدمات دریافت نمایند .

8- پس از اتمام سقف بدون هیچ گونه محدودیتی اعضاء می توانند دوباره کارت عضویت خود را شارژ نمایند.

9-  اعضا به غیر از خدمات دریافتی دندانپزشکی می توانند از خدمات باشگاه مشتریان شرکت در بخش خدمات تخفیفدار بیمه ای ،درمانی ،زیبایی، گردشگری، پرستاری در منزل،حقوقی و … نیز به صورت رایگان بهره مند گردند.

10-امکان ارائه وام 4 درصدی تا سقف 200/000/000 ریال جهت کلیه اعضاء باشگاه مشتریان بنیان سلامت از طریق یکی از بانک های طرف قرارداد میسر می باشد.

 

کارت  عضویت بنیان سلامت در 6 طرح مختلف می باشد .

شما می توانید جهت مشاهده طرح های دندانپزشکی بنیان سلامت اینجا کلیک کنید.

خیر مبالغ شارژ شده بر روی  کارت از مراکز پذیرنده طرف قرارداد قابلیت برداشت ندارد و صرفا می توان برای پرداخت هزیه های خدمات دندانپزشکی  در شبکه دندانپزشکان طرف قرارداد با بنیان سلامت از آن استفاده کرد.

خیر, با کارت عضویت بنیان سلامت  صرفا در مراکزهای طرف قرارداد درج شده در وبسایت رسمی bonyansalamt.ir قابل استفاده میباشد. و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه و فاکتور های دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را نـدارد.

پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت حق عضویت از وبسایت یا خرید تلفنی با بخش فروش  کارت درخواستی در تهران حداکثر ۲۴ ساعته و در شهرستانها 3 تا 5 روز کاری از طریق پست ارسال و تحویل درب منزل تان میشود.

بله شما عزیزان می توانید جهت خرید حضوری به آدرس مندرج در سایت مراجعه نمائید و کارت عضویت خود را خریداری و دریافت نمائید.

بله , مراکز طرف قرارداد بنیان سلامت آماده ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی شامل ایمپلنت و لامینت کامپزیتی و سرامیکی و ارتودنسی هم میباشد که در صورت نیاز اعضا به این خدمات از طریق واحد تعیین نوبت بنیان کارت  هماهنگی های لازم را جهت استفاده خدمات  انجام میپذیرد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه خدمات زیبایی ، ایمپلنت و ارتودنسی تحت پوشش هیچگونه بیمه ای نیست اما شما میتوانید اینگونه خدمات را در مراکز ما دریافت نمائید.

بله همانگونه که مستحضر هستید بیمه های تکمیلی به صورت گروهی امکان پذیر است . اما در این طرح شرکت بنیان سلامت با همکاری شرکت بیمه و تحت نظارت بیمه مرکزی طرح بیمه تکمیلی با عنوان طرح لبخند میهن شامل خدمات دندانپزشکی ، درمان بیمارستانی و حادثه را برای افرادی که امکان داشتن بیمه تکمیلی را دارند فراهم نموده است. جهت مشاهده طرح لبخندمیهن کلیک کنید.

خیر . در طرح لبخند میهن خدمات دندانپزشکی ، درمان بیمارستانی ، حادثه ارائه می شود.

در طرح لبخند میهن شما به مراکزی نمیتونید مراجعه کنید که طرف قرارداد با شرکت بنیان سلامت و بیمه میهن باشن. جهت مشاهده لیست مراکز اینجا کلیک کنید.

خیر . در طرح لبخند میهن دارای دوره انتظار 3 ماهه می باشد . و شما پس از مدت 3 ماه میتونید جهت دریافت خدمات اقدام نمائید . تنها در طرح لبخند در طرح طلایی ، نقره ای ، فیروزه ای فقط دندانپزشکی بدون دوره انتظار خواهد بود .

خیر . طرح های لبخند میهن به صورت انفرادی می باشند.

در صورتی که سوالات خود را در بالا مشاهده نکردید سوالات خود را در اینجا مطرح نمائید.

تماس با دفترمرکزی: 43316-021 (30 خط) ( واحد تعیین وقت 24 ساعته )

تماس با کارشناسان فروش:

021-43316 داخلی 115

09026290861           

آدرس دفتر مرکزی: تهران خیابان بهشتی -خیابان اندیشه -پلاک 68 – طبقه 4

آدرس دفتر فروش:تهران -خیابان سهروردی شمالی – نرسیده به میدان پالیزی -روبروی مسجد -پلاک683 -طبقه2- واحد4

eget massa commodo tristique lectus facilisis eleifend mattis Curabitur mi, libero. ipsum