طرح لبخند میهن

دندانپزشکی-درمان -حادثه

(گروهی خانواده)

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… میباشد یکی از این هزینه های درمانی مربوط به هزینه های بالای دندانپزشکی است که متاسفانه این امر موجب شده است که افراد تا زمانی که مبتلا به درد دندان نشده اند به مراکز دندانپزشکی مراجعه نکنند  . و همین امر موجب دغدغه آهاد مردم کشور عزیزمان شده است ما در این شرکت طرح های بیمه ای را طراحی کرده و ان را در اختیار شما مردم عزیز قرارداده ایم تا بتوانیم مقدار کمی از این دغدغه را کاهش داده و در سلامتی دهان ودندان شما عزیزان گامی برادشته باشیم.
بیمه دندانپزشکی به همراه درمان تکمیلی و حادثه
بیمه های دندانپزشکی ، در مانی و حادثه  یکی از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام درمان در سطح  کشور و حتی در جهان است.
ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکتهای بیمه گر موجود در صنعت بیمه می توانیم بخشی از هزینه های درمانی را جبران کنیم.
اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نمی توانند رضایت کامل بیمه شدگان را در جهت جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند.
لذا در همین راستا شرکت بنیان سلامت با همکاری شرکت سهامی بیمه میهن طرحی را با نام طرح بیمه لبخند میهن راه اندازی نموده تا خانواده ها بتوانند تحت پوشش این بیمه نامه قرار گرفته و علاوه بر خدمات دندانپزشکی در ۴۰۰ مرکز دندانپزشکی در سطح کشور بتوانند از خدمات درمانی در بیش از ۸۰۰ مرکز تحت پوشش بیمه ای و خدمات بیمه حوادث( فوت ، نقص عضو و از کار افتادگی) برخوردار گردند.

جدول نرخ و شرایط طرح لبخند میهن ( گروهی خانواده)

(ارقام به ریال می باشد)

((شرایط و مزایای بیمه نامه دندانپزشکی همراه با درمان تکمیلی بیمارستانی و حادثه))

*این قرارداد به صورت خانواده ارائه می گردد و تمامی اعضاء خانواده می بایستی در آن عضو شوند.
* بیمه گر این بیمه نامه شرکت سهامی بیمه میهن می باشد.
*حق بیمه به صورت نقدی در هنـگام صدور بیمه نامه دریافت می گـردد.
*کلیه بیمه شدگان می بایست فقط از مراکز طرف قرارداد استفاده نمایند .
*شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه و فاکتور های درمانی و دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را ندارد.
*سهم پرداختی بیمار در پوشش بیمارستانی در هر سه طرح با %۳۰ فرانشیز نسبت به تعرفه سندیکای بیمه گران مصوب سال ۱۳۹۸ قابل ارائه می باشد.
*سهم پرداختی بیمار در  پوشش دندانپزشکی درهر سه طرح با %۳۰ فرانشیز نسبت به تعـرفه های عمومی و تخصصی دندانپزشکی مصوب سال ۱۳۹۸ قابـل ارائـه می باشد.
*در تعرفـه مربوطـه درمـان های دندانپزشکی بـا بیـش از ۱۲۰ نوع خدمات (به جز ایمپلنت ، ارتودنسی . دست دندان) بـوده و خدماتی ازجمله انواع درمان های ترمـیمی ، پریـو و کــلیه درمان های عـمومی و تخصـصی ارائـه مـی گردد و محــدود به چند خدمات جزئی نمی باشد.
*به جهت کنترل و نظارت در خــدمـات درمانی و دندانپزشـکی ، واحـد رسـیدگی به شـکایات طـراحی گـردیده کــه کلیه اعضـاء می توانند در۲۴ ساعت شبانه روز و در طول ۷ روز هفته با مدیر پشتیبان خود تمـاس گرفته و مشکلات خود را مطـرح نمایند.
*به منظور ارائه خدمات سریع و مطلوب به کلیه اعضاء این امـکان فراهـم گردیده تا اعضاء بتواننـد از طـریق اپلیکیشن بنیان سـلامت به نشانی portal.bonyansalamat.com اقدام به تعیین وقت نموده و معرفی نامه خـود را جهت مراجـعه به مراکـز درمانی و دندانپزشکی دریافت نمایند.
*کلیه خدمات قابل ارائه با مواد درجـه یک و با گارانتـی یکسـاله در کلیه مراکز طـرف قرارداد ارائـه می گـردد و کارشناسان این شرکت همواره بازرسی ، کنترل و نظارت را در مراکز طرف قرارداد بطورمستمر بر عهده دارند.
*در طرح فوق محدودیت زمـانی ( دوره انتظار ) برای کلیه خدمات بیمارستانی  و دندانپزشکی ۳ ماه در نظر گرفته شده است.

جهت خرید بیمه نامه دندانپزشکی ، درمان تکمیلی و حادثه کلیک کنید