معرفی بنیان کارت

خدمات بیمه ای بنیان کارت

چرا بنیان سلامت!

همه شما عزیزان در طول زندگی خود حتما یک بار درد دندان را تجربه کرده اید شاید توانسته باشید تا حدودی با درمانهای کوتاه مدت درد دندان را آرام کرده باشید ولی در نهایت پس از مدتی به دنبال یک دندانپزشک خوب و البته ارزان گشته اید . خب اینها همه دغدغه ای را خواهد داشت که بیمار علاوه بر اینکه بایستی درد دندان را تحمل کند باید دنبال یک دندانپزشک خود و منصف هم بگردد.

در شرایط کنونی که با توجه به درامد های کم و هزینه های بالای دندانپزشکی خب داشتن یک پشتیبان درمانی  می تونه خیال شما را تا حدودی آسوده کند.

در اینجا شرکت بنیان سلامت  با پرسنل مجرب و کارآزموده در زمبنه های دندانپزشکی به عنوان یک مشاور خوب در کنار شما عزیران خواهد بود تا بتواند تا حدودی دغدغه های شما کاسته و لبخند رضایت و آرامش را چهره های شما مشاهده نماید .

در زیر به خدماتی که شرکت بنیان سلامت به شما ارئه خواهد داد خواهیم پرداخت:

مشاوره رایگان دندانپزشکی

مشاوره های دندانپزشکی آنلاین و از طریق وسایل ارتباطی مختلف، امروزه در دنیا بسیار رایج شده است. در دنیای جدید تکنولوژی،همه ما راحت طلب شده ایم و سعی داریم که در سریع ترین زمان و حالت ممکن، کارهایمان را صورت دهیم. ). در ادامه همین روند، این انتظار وجود دارد که بتوانیم اقدامات تشخیصی و مشاوره های بهداشتی، سلامتی و پزشکی خود را هم از منزل انجام دهیم! در مورد امور دندانپزشکی هم شاید مراجعین دندانپزشکی دلشان بخواهد که بدون مراجعه در منزل، مشاوره های مورد نیاز با دندانپزشک خود را انجام دهند.ولی حقیقت این است که بسیاری از مشاوره‌های راه دور در دنیای پزشکی به دلایل مختلف عملی نیست.شما کافی است تلفن خود را بردارید و با 021-43316همکاران ما تماس بگیر ید و مشکلات دهان و دندان خود را مطرح نماید.
همکاران ما پس از شنیدن توضیحات شما به شما مشاوره خواهند داد . مثلا : مشکل دندان شما رو یک متخصص ایمپلنت یا جراح لثه و یا حتی یک دندانپزشک عمومی هم میتواندانجام دهد. شما رو راهنمایی می کنند.

معرفی به مرکز درمانی و دندانپزشک

خب بعد از اینکه مشاوره گرفتید که کدام دندانپزشک و مرکز درمانی مورد نیاز شما هست شما میتونید به اون مرکز مراجعه نمایید و خدمات دریافت نمائید.

کارت بیمه دندانپزشک

حالا ما دغدغه اولیه که مشکل دندانمان چه است و کدوم دکتر مناسب ما است رو شناختیم اما دغدغه ای دیگه هم است ، اینکه خب هزینه اون رو چکار کنم ؟اصلا تعرفه ای هم هست که من با اون تعرفه مراجعه کنم برای دریافت خدمات ؟ یا اینکه از کجا معلوم مواد مصرفی مناسب استفاده میشه ؟ یا اینکه اضافه درمان نداشته باشم؟ و.... خب حالا نوبت پشتیبان شماست که به این سوالاتت پاسخ بده . پیشنهاد میکنم کارت عضویت بنیان سلامت رو خرید کنید . چرا؟ چون یک به عنوان یک پشتیبان تا پایان قرارداد به شما مشاوره میده شمارو به پزشکان طرف قرارداد خودش که اونها رو از قبل شناسایی کرده و بهشون اعتماد داره می فرسته . ضمنا با یک تعرفه ثابت نظام پزشکی بهت خدمات میده اون هم با پرداخت نصف مبلغ که این پرداختی در طرح های مختلف حتی کمتر هم هست . اگه هم احساس کردی که مبلغ زیاد پرداخت کردی توسط کارشناسان ما بررسی میشه و اگه حق با شما باشه پول مابه التفاوت پرداختی به حسابتون پرداخت میشه و خیلی خیلی شرایط بهتر دیگه که پیشنهاد میکنم شرایط بیمه دندانپزشکی بنیان سلامت رو اینجا مطالعه کنید.

دریافت خدمات

حالا اگه قصد عضویت مجموعه مارو دارید روال خدمات دهی ما به این شکل است که : پس از اینکه طرح های مارو انتخاب کردید و اون رو خریداری کردید حالا باید فقط صبر کنید تا دفتر چه و کارت به دستتون برسه .اگه کارت به دستتون رسید حالا باید برید تو کافه بازار یا قسمت دانلود اپلیکیشن رو دریافت و نصب کنید . یوزر نیم و پس ورد خود را از واحد فروش دریافت کنید و وارد اپلیکیشن بشید و برای تعیین وقت اقدام کنید . همکاران من توی واحد تعیین وقت برای شما از دکتری که طرف قرارداد ما است و شما هم با توجه به نوع درمان و نزدیکی به محل سکونت خود انتخاب کردید براتون وقت میگیرند و زمان مراجعه و بهتون اعلام کنند . حالا فقط شما بایستی با خیال آسوده فقط به درمان خودتون فکر کنید .

دریافت خدمات بیمارستانی و بیمه حادثه

شرکت بنیان سلامت طرحی بیمه دندانپزشکی به همراه درمان تکمیلی بیمارستانی و حادثه را در قالب طرح لبخند میهن با همکاری شرکت بیمه میهن روانه بازار نموده که شرکت بنیان سلامت پیشنهاد به شما عضو محترم دارد که اگه دنبال یک بیمه تکمیلی انفرادی هستید حتما شرایط این بیمه نامه را مطالعه نمائید

mi, ut elementum sem, leo et, elit. odio adipiscing