معرفی بنیان سلامت

ارایه دهنده بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده با پوشش بیمه دندانپزشکی

بیمه تکمیلی درمان و بیمه دندانپزشکی

با همکای با شرکت سهامی بیمه میهن

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد شرکت خدماتی با موافقت اصولی از وزرات بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به شماره ۶۸۶-۲۲/۸/۹۰ و همچنین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشد .این شرکت با توجه به نیاز مبرم اعضا باشگاه  مشتریان  با طراحی و عرضه خدمات پوشش بیمه درمان و دندان پزشکی     گروهی و انفرادی و با همکاری با شرکت بیمه گر طرف قرارداد اقدام به ارائه کلیه خدمات  بیمه درمان و دندان پزشکی برای کلیه اعضا خود را نموده و از این طریق در کاهش خدمات درمان و دندان پزشکی که بسیار گران و پرهزینه می باشد قدم شایسته ای را برداشته است .

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد  شرکت ” بیمه ” نیست . این شرکت موظف است براساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکت های بیمه گر ایرانی واگذار نماید.اعضا بنیان سلامت در این موارد تحت پوشش بیمه گرطرف قرارداد  قراردارند . لذا اعضا بنیان سلامت در زمان عقد قرارداد  عضویت ،به بنیان سلامت برای اخذ پوشش بیمه نیابت می دهند . از این طریق کلیه اعضا مربوطه هم به پوشش بیمه ای مورد نیاز خود دسترسی می یابند و هم در طول دوره  عضویت خود از خدمات گسترده دربخش های مختلف باشگاه مشتریان خدمات پاسخگویی ۲۴ ساعته ، مشاوره ،و تعیین وقت از مراکز طرف قرارداد از طریق واحد CRM  شرکت نیز برخودار می گردند .

در همین راستا شرکت بنیان سلامت پاسارگاد با انعقاد قرارداد همکاری با شرکت بیمه میهن برای اولین بار در ایران برای اعضا باشگاه مشتریان خود بیمه درمان تکمیلی به همراه پوشش دندان پزشکی و حادثه (فوت و نقص عضو و از کار افتادگی ) را از شرکت مذکور خریداری و ارائه می نماید .

شایان ذکر است کلیه اعضا به غیر از خدمات دریافتی فوق می توانند از خدمات باشگاه مشتریان شرکت در بخش خدمات تخفیف دار بیمه ای درمانی ، زیبایی ، گردشگری ، پرستاری در منزل ، حقوقی ،  نیز به صورت رایگان بهره مند گردند

بیمه تکمیلی درمان با پوشش بیمه دندانپزشکی و حادثه

معرفی شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد ارایه دهنده بیمه تکمیلی با پوشش بیمه دندانپزشکی انفرادی

 • دفترچه دندانپزشکی

  دفترچه دندانپزشکی  ویژه اعضای بنیان کارت طلائی که بعنوان پرونده پزشکی و تاریخچه معالجات انجام شده می باشد که دندانپزشک معالج درمانهای انجام شده را  در آن درج میکند.

 • خدمات ویژه دندانپزشکی

  امکان استفاده از خدمات دندانپزشکی در ۴۲۰ مرکز و کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با تخفیف ۵۰ الی ۹۰ درصدی  بر اساس نوع عضویت(کارت) انتخابی  از طرف عضو در خدمات دریافتی دندانپزشکی

 • مشاوره اختصاصی

  استفاده رایگان از خدمات مشاور اختصاصی (Personal Adviser) به صورت شبانه روزی ویژه  تمامی اعضای باشگاه بنیان کارت جهت برنامه ریزی و تعیین وقت از دندانپزشکان، پیشنهاد دندانپزشک مناسب و متخصص با توجه به نوع بیماری عضو محترم و همچنین راهنمایی جهت استفاده از دیگر خدمات باشگاه بنیان کارت

 • مزایای بنیان کارت

  دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر و صاحب نام در بخش ارتودنسی, ایمپلنت, زیبایی دندان,عصب کشی , پرکردن دندان و سایر خدمات مرتبط با دندانپزشکی

  دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در تهران و سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استاندارهای بهداشتی می باشد و جهت تضمین رعایت موارد ذکر شده به کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده می شود.

  دارندگان بنیان کارت انفرادی میت وانند بدون محدودیت ریالی و به دفعات جهت گرفتن خدمات به دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در سراسر ایران مراجعه کنند.

  ارایه خدمات هیچ گونه دوره انتظار جهت ارایه خدمات ندارد و از همان زمان دریافت کارت امکان ارایه خدمات را به دارنده کارت دارد.

  دارندگان بنیان کارت گروهی  مب توانند از کلیه خدمات دندانپزشکی تا سقف ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بهره مند شوند.

  جهت کسب اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

معرفی بنیان کارت

شرایط عضویت در باشگاه مشتریان بنیان کارت

عضویت گروهی

کلیه شرکتها و موسسات  دولتی و خصوصی میتوانند مشخصات پرسنل خود را طی مکاتبه ای رسمی از طریق آدرس ایمیل boonyancard@gmail.com  یا تماس با بخش فروش به باشگاه اعلام نمایند تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد. بدیهی است کارت های عضویت صادر شده تحویل نماینده شرکتها و موسسات متقاضی میگردد .درخواست آنلاین قرارداد گروهی

عضویت انفرادی

علاقمندان به عضویت  انفرادی و خانوادگی در بنیان کارت میتوانند با مراجعه به بخش عضویت به تکمیل فرم درخواست عضویت به صورت آنلاین اقدام و از خدمات متنوع شبکه  کلینیکهای طرف قرارداد به علاوه جوایز و مشوق های استثنایی و هیجان انگیز باشگاه برخوردار شوند کارت عضویت اعضای محترم (بنیان کارت) به نام عضو صادر و به همراه بسته جامع اطلاع رسانی باشگاه توسط پست سفارشی ارسال و تحویل خواهد شد.

خرید آنلاین;کارت تخفیف دندانپزشکی

از طریق وب سایت بنیان کارت

به منظور رفاه بیشتر کاربران و اعضای محترم باشگاه و همگام با تکنولوژی نوین ارتباطات و اطلاعات ، باشگاه بنیان کارت پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک دائمی ۱ ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات خرید آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی خود به نشانی www.bonyancard.com اقدام نموده است.

اعضای محترم باشگاه بنیان کارت با کارتهای بانکی خود میتوانند با مراجعه به بخش خرید آنلاین وب سایت  باشگاه با اطمینان و آرامش کامل نسبت به پرداخت حق عضویت (دارای نماد اتماد الکترونیکی) از تخفیفات و امتیازات متناسب با سطح عضویت کارت طلایی (فقط گروهی) یا نقره ای یا فیروزه ای خود بصورت کامل برخوردار شوند.

200
425
550

نرم افزار لیست مراکز طرف قراداد بنیان کارت

با استفاده از نرم افزار همراه باشگاه همواره اطلاعات و امکانات مورد نیاز شامل فهرست مراکز طرف قرارداد و لیست تعرفه خدمات دندانپزشکی ،راهنمای استفاده از بنیان کارت همراه تحت سیستم عامل اندروید در دسترس اعضای محترم باشگاه میباشد.
جهت دریافت نرم افزار همراه باشگاه میتوانید نسبت به دانلود و نصب نرم افزار (app) همراه باشگاه بنیان کارت بر روی گوشی تلفن همراه و یا تبلت دارای سیستم عامل ویندوز و اندروید اقدام نمود.

لطفا جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

معرفی بنیان کارت

دیگر نگران هزینه های گران دندانپزشکی نباشید

بیمه دندانپزشکی بنیان سلامت

%۹۰

پوشش

هزینه ها

قابل استفاده شرکتها و سازمانها

در کلیه خدمات دندانپزشکی

%۵۰

هزینه ها

پوشش

قابل استفاده عموم مردم در کل کشور

در کلیه خدمات دندانپزشکی

۵۰

میلیون

پوشش

هزینه ها

قابل استفاده عموم مردم در کل کشور

بیمه تکمیلی انفرادی- خانواده

۴۰۰

۸۰۰

در تهران و سراسر کشور

در تهران و سراسر کشور

مرکز دندانپزشکی

بیمارستان