درباره ما

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد شرکت خدماتی با موافقت اصولی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به شماره ۶۸۶-۲۲/۰۸/۹۰ و همچنین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشد.این شرکت با توجه به نیاز مبرم جامعه ایرانی با طراحی و عرضه خدمات پوشش دندانپزشکی گروهی و انفرادی و  خانواده با همکاری با شرکت های بیمه گر ایرانی اقدام به ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای آحاد جامعه را نموده و از این طریق در کاهش خدمات دندانپزشکی که بسیار گران می باشد قدم شایسته ای را برداشته است.

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد شرکت “بیمه” نیست.این شرکت موظف است براساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خودرا به شرکت های بیمه گر ایرانی واگذار نماید.اعضاء بنیان سلامت در این موارد تحت پوشش بیمه گر قراردارند.اعضاء بنیان سلامت در زمان عقد قرارداد عضویت، به بنیان سلامت برای اخذ پوشش بیمه نیابت می دهند.از این طریق کلیه اعضا مربوطه هم به پوشش بیمه ای موردنیاز خود دسترسی می یابند و هم در طول دوره عضویت خود از خدمات گسترده در بخش های خدمات پاسخگویی ۲۴ ساعته،مشاوره و تعیین وقت از مراکز طرف قرارداد از طریق واحدCRM شرکت برخوردار میگردند.

شایان ذکر است کلیه اعضا به غیر از خدمات دریافتی دندانپزشکی می توانند از خدمات باشگاه مشتریان شرکت در بخش خدمات تخفیفدار بیمه ای ، درمانی ، زیبایی ، گردشگری ،پرستاری در منزل،حقوقی و … نیز به صورت رایگان بهره مند گردند.

 

حامیان ما

شرکت بیمه میهن (سهامی عام) در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ به شماره ۳۳۰۹۰۲ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید و پروانه فعالیت آن بوسیله بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره ۳۸​۹۱۱ در تاریخ ۱۶ بهمن همان سال صادر گردیده‌است.

شرکت بیمه میهن با ارائه کلیه خدمات بیمه گری در بازار صنعت بیمه در رشته های بیمه های خودرو،آتش سوزی،باربری ،مسئولیت ، مهندسی ، کشتی ، هواپیما ، درمان ،انواع حوادث انفرادی و گروهی، عمر انفرادی و گروهی ،مسافرتی خارج از کشور و عمر و سرمایه گذاری فعالیت می نماید.

ره آورد

شرکت خدمات بیمه ای ره آورد توسعه وصنعت

 

شرکت خدمات بیمه ای ره آورد توسعه و صنعت از تاریخ ۱۳۸۲/۰۴/۱۶ زیر نظر بیمه مرکزی ایران درا داره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده و عملا” نیز فعالیت خود را به عنوان شرکت نمایندگی بیمه البرز آغاز نموده است.

این شرکت که با مجوز رسمی بعنوان ((شرکت نمایندگی درجه یک)) فعالیت خود را آغاز و از همان سال اول تاسیس بطور متوالی در ۱۰ دوره موفق به اخذ نشان طلا و لوح نماینده برتر شرکت سهامی بیمه البرز گردیده است.

این شرکت با در اختیار داشتن ۲۵ نفر از کارکنان و متخصصین صنعت بیمه افتخار سرویس دهی و ارائه خدمات مطلوب خود را در کلیه رشته های بیمه ای،به نحو کاملا” حرفه ای و شایسته در بخش (صدور و پرداخت خسارت) و بعنوان مشاور وکیل بیمه ای بیش از ۱۰۰۰ موسسه حقیقی و حقوقی را دارا می باشد.

میتونم کمکتون کنم? از ما بپرسید