طرح دندانپزشکی

%50

برای اولین بار در ایران

بیمه دندانپزشکی همراه با بیمه تکمیلی انفرادی

محصول مشترک شرکت بیمه میهن و شرکت بنیان سلامت

با پوشش هزینه ها تا

تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی بنیان سلامت

خدمات بیمه دندانپزشکی به همراه درمان تکمیلی و حادثه محصول مشترک شرکت بنیان سلامت و شرکت بیمه میهن

بیمه دندانپزشکی

خدمات بیمه دندانپزشکی به همراه درمان تکمیلی و حادثه

شرکت بنیان سلامت ارائه دهنده خدمات بیمه دندانپزشکی به همراه درمان تکمیلی بیمارستانی و حادثه

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با اتکاء به گروهی از دندانپزشکان با تجربه و کار آزموده اقدام به تأسیس شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی نموده است .

از انجایی که هزینه های دندانپزشکی بسیار بالا بوده و بالغ بر 80 درصد مردم با مشکلات دهان و دندان مواجه هستند این شرکت با دارا بودن  کادری مجرب و کارآزموده  توانسته بستری را فراهم نمایند تا آحاد مردم بتوانند  بدون دغدغه مالی به درمان مشکلات  دهان ودندان خود بپردازند.

این شرکت توانسته با عقد همکاری با بیش از ۴۰۰ مرکز دندانپزشکی در سراسر کشور گامی بلند در زمینه خدمات دندانپزشکی برداشته و با ارائه خدمات دندانپزشکی شامل عصب کشی دندان ، پرکردن ،جراحی لثه و همچنین ایمپلنت و ارتودنسی  و دست دندان توانسته همه خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش خود قراردهد.

خدمات قابل ارائه در شرکت ما به شرح ذیل می باشد.

  • 1-طرح لبخند میهن ( دندانپزشکی ، درمان بیمارستانی، حادثه)
  • 2-طرح بنیان سلامت (دندانپزشکی)

طرح لبخند میهن:

این طرح برای اولین بار در کشور در حال اجرا می باشد.شرکت بنیان سلامت پای خود را در این طرح فراتر از خدمات دندانپزشکی گذاشته و طی یک توافق همکاری با شرکت بیمه میهن محصولی را روانه بازار نموده است که علاوه بر خدمات دندانپزشکی خدمات درمان تکمیلی بیمارستانی و حادثه را در بیش از 400 مرکز دندانپزشکی و بیش از 1000 مرکز درمانی در سراسر کشور در تحت پوشش خود قرار میدهد.این بیمه نامه جهت استفاده عموم مردم به صورت انفرادی و خانوادگی قابل ارائه می باشد.

این محصول دارای 6 نوع طرح می باشد . جهت مشاهده طرح های لبخند میهن کلیک نمائید.

طرح بنیان سلامت:

این طرح به صورت خدمات فقط  دندانپزشکی می باشد که به سه صورت انفرادی ، یک واحد خانواده و گروهی ( سازمانها و شرکت ها ) قابل عرض می باشد.

خدمات در طرح انفرادی و یک واحد خانواده با فرانشیز 50 درصد و در طرح گروهی با فرانشیز 50 تا 90 درصد هم قابل ارائه می باشد.

جهت مشاهده طرح انفرادی و خانواده کلیک کنید

جهت مشاهده طرح گروهی( سازمان ها و شرکت ها ) کلیک کنید.

بیمه دندانپزشکی
بیمه دندانپزشکی
بیمه دندانپزشکی
بیمه دندانپزشکی

خدمات به صورت انفرادی ، یک واحد خانواده و گروهی ( شرکت ها و سازمان ها) عرضه می شود

در طرح بیمه دندانپزشکی بنیان سلامت خدمات به صورت انفرادی و یا یک واحد خانواده عرضه میشود . در این طرح حق بیمه به صورت نقدی می باشد بیمه گذار پس از عضویت میتواند خدمات دریافت نماید بله درست متوجه شدید بیمه گذار به محض دریافت کارت عضویت و بدون حتی گذراندن یک روز دوره انتظار می تواند خدمات دریافت نماید. این طرح برای شرکت ها و سازمان ها نیز فراهم بوده شرکت ها میتوانند پرسنل خود را به صورت گروهی تحت پوشش بیمه دندانپزشکی قراردهند ضمنا آنها میتوانند حق بیمه خود را به صورت اقساط نیز پرداخت نماید که این خود کمک بزرگی است برای بیمه گذار. پیشنهاد میکنم شرایط دیگر این طرح را در اینجا مطالعه نمائید تا بتوانید با خیال آسوده بیمه نامه خود را خریداری نمائید

بیمه دندانپزشکی
tempus suscipit consequat. justo ut Aliquam Praesent nunc ipsum velit, ipsum