دندانپزشکی اقساطی بیمه ملت

دندانپزشکی اقساطی بیمه ملت با همکاری بنیان سلامت پاسارگاد

آشنایی با طرح خدمات دندانپزشکی اقساطی بدون بهره شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (طرح لبخند)

دندانپزشکی اقساطی بیمه ملت

با مشارکت شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد

همانطور که مستحضر می باشید بدلیل گرانی هزینه های دندانپزشکی و عدم امکان پرداخت هزینه های درمانی بصورت نقد توسط بیماران و بروز مشکلات دندانی و عدم مراجعه بیماران تا موقع درد دندان به پزشکان بخاطر عدم تامین هزینه های زیاد درمان دندان

این شرکت بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) با هماهنگی شرکت لیزینگ و سرمایه گذار (بیمه ملت) خود اقدام به عرضه خدمات دندانپزشکی به صورت اقساط و بدون بهره را  در تهران و سراسر کشور با شرایط اعلامی ذیل نموده که مهمترین مزایای طرح مذکور در ۳ بخش:

۱-پایین بودن تعرفه خدمات دندانپزشکی این شرکت تعاونی نسبت به تعرفه آزاد موجود در بازار

۲-عدم پرداخت سود و بهره بانکی جهت پرداخت هزینه های اقساطی دندانپزشکی از ۸ الی ۱۰ قسط ماهانه

۳-تخصیص مبلغ ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال وام بدون بهره جهت استفاده از خدمات دندانپزشکی  در مراکز طرف قرارداد این شرکت تعاونی برای پرسنل به همراه خانواده محترمشان

انواع طرح اقساطی دندانپزشکی اقساطی بیمه ملت
بیمه ملت

بیمه ملت


طرح دندانپزشکی اقساطی بیمه ملت  فقط برای سازمانها و شرکتهای حقوقی اعم از خصوصی و دولتی که امکان انعقاد قرارداد و تضمین کسر از حقوق ماهانه را از پرسنل خود دارند قابل اجرا هست.


جهت کسب  اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۲۴۴۰۷۵-۰۲۱۲۶۲۴۴۸۶۱ واحد فروش و توسعه بازار شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) واحد قرارداد های اقساطی ویژه طرح لبخند تماس حاصل نمایید.

ارتباط مستقیم با مدیریت فروش :۰۹۱۲۰۹۲۵۰۱۰

مراحل شروع همکاری طرح اقساطی خدمات دندانپزشکی بنیان کارت

۱-جهت انعقاد قرارداد همکاری نیاز به اعتبار سنجی سازمان مربوطه با هماهنگی کارشناسان اداره اعتبار سنجی شرکت بیمه ملت می باشد.

که پس از ارسال نامه درخواست آن شرکت محترم مراتب با کارشناسان شرکت بیمه ملت هماهنگ خواهد شد و مراتب طی جلسه حضوری مبنی بر چگونگی امکان کسر از حقوق پرسنل و پرداخت اقساط ماهانه آنبه حساب شرکت بیمه مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

۲-پس  از تایید واحد اعتبار سنجی بیمه ملت و انعقاد تفاهم نامه سه جانبه برای پرسنل یک عدد کارت اعتباری بیمه ملت صادر خواهد شد تا کلیه پرسنل بتوانند از خدمات اقساطی بدون بهره این شرکت تا سقف ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال در ۴۰۰ مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد استفاده نمایند.

۳-شایان ذکر است که در صورت تمایل به خرید اقساطی کالا و خدمات دیگر نیز با همین کارت در ۱۴۰۰ مرکز پذیرنده کالا و خدمات تا سقف ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال امکان خرید و پرداخت اقساطی بدون بهره آن نیز وجود دارد که مراتب مراکز طرف قرارداد طی جلسه حضوری به حضور معرفی خواهد شد.

در پایان خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری به انعقاد قرارداد مراتب را اعلام تا هرچه سریعتر مراتب طی نشست حضوری چگونگی شروع همکاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.