Elementor #444

بیمه-حادثه

بیمه دندانپزشکی همراه با بیمه تکمیلی بیمارستانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و مسکن و همچنین هزینه های درمانی و بیمارستانی و دندانپزشکی می شود مدیریت دخل و خرج مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی می باشد. در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم کرد . بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

بیمه دندانپزشکی همراه با بیمه تکمیلی بیمارستانی

حال اگر با رعایت و پیشگیری باز هم بیمار شدیم چه کنیم؟

بیمه دندانپزشکی و بیمه تکمیلی درمانی یک از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است, ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه به شرکتهای بیمه گر  معتبر موجود در صنعت بیمه می توانیم بخشی از هزینه های درمانی را جبران کنیم.

اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نتوانستن رضایت بیمه شدگان را در جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند و همچنین در بیمه های تکمیلی درمانی اشخاص بصورت انفرادی  یا قادر به تهیه این نوع بیمه نامه نیستند یا هزینه های سرسام آوری را باید پرداخت کنند.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی و بیمارستانی گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناس متخصص در قالب شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین مجوز تاسیس از وزارت تعاون کار و امور اجتماعیاین شرکت با موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین مجوز تاسیس از وزارت تعاون کار و امور اجتماعی با همکاری شرکت بیمه میهن (سهامی عام) در حال حاضر با دارا بودن 400 مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استانهای کشور  و همچنین بیش از 1000 مرکز بیمارستانی در سراسر کشور ارائه دهنده کلیه خدمات به بیمه های تکمیلی بصورت عمومی و تخصصی می باشند.

با دریافت بیمه دندانپزشکی و بیمه تکمیلی با پرداخت حق عضویت اندکی با دریافت کارت و بیمه خدمات دندانپزشکی می توانید با پوشش 70% هزینه ها در کلیه خدمات دندانپزشکی (ترمیمی،لثه،پریو،عصب کشی و…) و همچنین برخوردار شوید.

لازم است.

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!