about-img03

اهداف و چشم انداز شرکت         

موسسین و اعضاء هیات مدیره شرکت تعاونی بنیان سلامت بر این باور می باشند که این شرکت با داشتن دندانپزشکان متخصص و کادری مجرب و همچنین دانش فنی بالا در این رشته تخصصی و نیاز مبرم جامعه به خدمات بیمه ای دندانپزشکی حداکثر تا پایان سال 1399 اقدام به تاسیس اولین شرکت بیمه تخصصی و دندانپزشکی در صنعت بیمه را داشته تا در این راستا ضمن ارائه خدمات مورد نیاز بیمه دندانپزشکی به آحاد جامعه و اعضاء خود ارائه دهنده خدمات مشارکت در ریسک با صنعت بیمه در کشور در راستای کاهش ریسک پوشش بیمه دندانپزشکی برای شرکت های بیمه گر داخلی باشد.

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ شروع و با دریافت موافقت اصولی از وزرات بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به شماره ۶۸۶-۲۲/۸/۹۰ و همچنین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی فعالیت خود را در عرصه ارائه خدمات دندانپزشکی آغاز نمود .همانگونه که مستحضر می باشید این شرکت با توجه به نیاز مبرم جامعه در جهت دریافت خدمات دندانپزشکی با همفکری و همکاری متخصصین خود در صنعت بیمه  اقدام به  طراحی و عرضه خدمات پوشش بیمه  دندانپزشکی نمود که حاصل این طرح  اخذ  قرارداد با شرکت های بزرگ خصوصی و دولتی و ارائه خدمات دندانپزشکی گردیده و ثمره آن خدمات دهی به تعداد بیش از ۱۰۰۰۰۰ عضو  می باشد.
ما بر این باوریم که با انتخاب مسیر  درست و برنامه ریزی دقیق می توان در بازار بیمه ای و درمانی کشور خدماتی را به هموطنانمان عرضه کرد تا آنها بتوانند با خیال آسوده علیرغم مشکلات زیاد اقتصادی و درمانی کشور  از درمان دندان خود با هزینه بسیار معقول و منطقی بهره مند گردند.
شرکت بنیان سلامت پاسارگاد با طراحی خدمات بیمه دندانپزشکی و با توانایی مدیران خود توانسته در این سالها با قدرت تمام فعالیت های خود را انجام داده و اکنون می توان گفت این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی مستقل در سراسر کشور در حال فعالیت می باشد.
شرکت بنیان سلامت پاسارگاد  شرکت ” بیمه ” نیست . این شرکت موظف است براساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکت های بیمه گر ایرانی واگذار نماید.اعضا بنیان سلامت در این موارد تحت پوشش بیمه گر طرف قرارداد  قراردارند . لذا اعضا بنیان سلامت در زمان عقد قرارداد  عضویت ،به بنیان سلامت برای اخذ پوشش بیمه نیابت می دهند . از این طریق کلیه اعضا مربوطه هم به پوشش بیمه ای مورد نیاز خود دسترسی می یابند و هم در طول دوره  عضویت خود از خدمات گسترده دربخش های مختلف باشگاه مشتریان خدمات پاسخگویی ۲۴ ساعته ، مشاوره ،و تعیین وقت از مراکز طرف قرارداد از طریق واحد CRM  شرکت نیز برخودار می گردند .
و حال با افتخار می توان  گفت شرکت بنیان سلامت پاسارگاد پای خود را در عرصه خدمات دهی بیمه ای  فراتر گذاشته و در همین راستا با انعقاد قرارداد همکاری با شرکت بیمه میهن برای اولین بار در ایران برای اعضا باشگاه مشتریان خود در قالب قرارداد های انفرادی و خانواده بیمه درمان تکمیلی به همراه پوشش دندان پزشکی و حادثه (فوت و نقص عضو و از کار افتادگی ) را از شرکت مذکور خریداری و ارائه می نماید . شایان ذکر است کلیه اعضا به غیر از خدمات دریافتی فوق می توانند از خدمات باشگاه مشتریان شرکت در بخش خدمات تخفیف دار بیمه ای ، درمانی ، زیبایی ، گردشگری ، پرستاری در منزل ، حقوقی و…  نیز به صورت رایگان بهره مند گردند

بیمه میهن

حامیان بنیان سلامت پاسارگاد

شرکت بیمه میهن (سهامی عام)
شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ به شماره ۳۳۰۹۰۲ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید و پروانه فعالیت آن بوسیله بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره ۳۸​۹۱۱ در تاریخ ۱۶ بهمن همان سال صادر گردیده‌است. این شرکت با همکاری سازمان‌های زیر تاسیس شده‌ است:
شرکت سامان محیط (سهامی خاص) ـ شرکت سرمایه گذاری سپهر با مسئولیت محدود ـ شرکت تعاونی مصرف کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ـ شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی
شرکت بیمه میهن با ارائه کلیه خدمات بیمه گری در بازار صنعت بیمه در رشته های بیمه های خودرو،آتش سوزی،باربری ،مسئولیت ، مهندسی،کشتی،هواپیما،درمان ،انواع حوادث انفرادی و گروهی، عمر انفرادی و گروهی ،مسافرتی خارج از کشور و عمر و سرمایه گذاری فعالیت می نماید.
صاحب امتیاز شرکت هم اکنون مطابق با آخرین ترکیب سهامداران می باشند.

شرکت خدمات بیمه ای ره آورد توسعه و صنعت

شرکت خدمات بیمه ای ره آورد توسعه و صنعت از تاریخ ۱۳۸۲/۰۴/۱۶ زیر نظر بیمه مرکزی ایران درا داره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده و عملا” نیز فعالیت خود را به عنوان شرکت نمایندگی بیمه البرز آغاز نموده است.
این شرکت که با مجوز رسمی بعنوان ((شرکت نمایندگی درجه یک)) فعالیت خود را آغاز و از همان سال اول تاسیس بطور متوالی در ۱۰ دوره موفق به اخذ نشان طلا و لوح نماینده برتر شرکت سهامی بیمه البرز گردیده است.
این شرکت با در اختیار داشتن ۲۵ نفر از کارکنان و متخصصین صنعت بیمه افتخار سرویس دهی و ارائه خدمات مطلوب خود را در کلیه رشته های بیمه ای،به نحو کاملا” حرفه ای و شایسته در بخش (صدور و پرداخت خسارت) و بعنوان مشاور وکیل بیمه ای بیش از ۱۰۰۰ موسسه حقیقی و حقوقی را دارا می باشد.