بیمه نامه دندانپزشکی

(گروهی شرکت ها و سازمان ها)

در مراکز آزاد و مراکز طرف قرارداد بنیان سلامت
امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… میباشد یکی از این هزینه های درمانی مربوط به هزینه های بالای دندانپزشکی است که متاسفانه این امر موجب شده است که افراد تا زمانی که مبتلا به درد دندان نشده اند به مراکز دندانپزشکی مراجعه نکنند  . و همین امر موجب دغدغه آهاد مردم کشور عزیزمان شده است ما در این شرکت طرح های بیمه ای را طراحی کرده و ان را در اختیار شما مردم عزیز قرارداده ایم تا بتوانیم مقدار کمی از این دغدغه را کاهش داده و در سلامتی دهان ودندان شما عزیزان گامی برادشته باشیم.
بیمه دندانپزشکی 
بیمه های دندانپزشکی  یکی از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام دندانپزشکی در سطح  کشور و حتی در جهان است.
ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکتهای بیمه گر موجود در صنعت بیمه می توانیم بخشی از هزینه های درمانی را جبران کنیم.
اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکتهای بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوط نمی توانند رضایت کامل بیمه شدگان را در جهت جبران کل هزینه های درمانی خود جلب نمایند.
لذا در همین راستا شرکت بنیان سلامت طرحی را با نام بیمه دندانپزشکی گروهی راه اندازی نموده تا شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی بتوانند پرسنل و خانواده خود را  تحت پوشش این بیمه نامه قرار داده تا از خدمات دندانپزشکی در ۴۰۰ مرکز دندانپزشکی در سطح کشور بتوانند برخوردار گردند.

جدول نرخ و شرایط حق بیمه دندانپزشکی ( گروهی سازمان ها و شرکت ها)

                                                              در مراکز آزاد و مراکز طرف قرارداد بنیان سلامت                                     (ارقام به ریال می باشد)

((شرایط و مزایای بیمه نامه دندانپزشکی گروهی سازمان ها و شرکت ها))

۱ – بیمه نامـه به صورت گـروهی  با حـداقل تعـداد ۱۵۰ نفر و بصورت ۷۰ درصد تعداد هر گروه طبق لیست تامین اجتماعی قابل صدور می باشد.
۲ – بیمه گر این بیمه نامه شرکت سهامی بیمه میهن می باشد.
۳ –نرخ های حق بیمه برای گروه های زیر ۱۰۰۰ نفر محاسبه و اعلام گردیده و در صورت افزایش نفرات از ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ نفر به حق بیمه اعلامی ۵ درصد تخفیف و از ۵۰۰۰ نفر به بالا ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.
۴ –تعرفه خدمات قابل اجرا تعرفه مصوب سندیکای بیمه گران در هر سال می باشد.
۵ –در صورت پرداخت حق بیمه بصورت نقدی  %۱۰ در کل حق بیمه تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.
۶ – به کلیه بیمه شدگان جهت مراجعه به مراکز و اخذ خدمات یک فقره دفترچه خدمات دندانپزشکی و معرفی نامه صادرو تحویل خواهد شد.
۷ – سهم پرداختی های بیمار در جدول ۱۰و۲۰درصد فقط جهت گروه های بالای ۱۰۰۰ نفر ارائه می گردد.
۸ –کلیه بیمه شدگان می بایست جهت دریافت خدمات چه درمراکز آزاد و چه درمراکز طرف قرارداد  بیمه گر با شماره تلفن مرکز پاسخگوی ۲۴ ساعته  ۰۲۱-۴۳۳۱۶ تماس گرفته و پس از مشاوره تلفنی و دریافت معرفی نامه نزد پزشک معتمد بیمه گر جهت انجام معاینه و طرح درمان اولیه اعزام شده تا متعاقبا  جهت درمان به مرکز مورد نظر خود هدایت شوند.
۹ – هریک از بیمه شدگان از خدمات مدیر پشتیبان ۲۴ ساعته جهت تعیین وقت و رسیدگی به مشکلات و نیازهای درمانی برخوردار خواهند بود.
۱۰ –جهت آشنایی بیشتر از تعرفه  خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز طرف قرارداد در تهران و شهرستان های سـراسـر کشور می توانید به سایت  ما به نشانی  www.bonyansalamat.ir  مراجعه و از اطلاعات موجود بهره برداری نمایید

جهت اخذ قرارداد دندانپزشکی گروهی با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمائید